Przysłaniające Jest 66 produktów.

Podkategorie

 • Adamaszki

  Eleganckie tkaniny dwustronna, najczęściej jedwabne, jedno- lub wielokolorowe. Są tkane z cienkich nici na maszynach żakardowych z charakterystycznym matowym tłem i błyszczącym wzorem (bądź odwrotnie), uzyskiwanym przez odpowiednie dobieranie splotów tkackich. Są zrobione w 100% z poliestru, jednak bardzo przypominają włókna naturalne.

 • Batysty

  Bardzo cienkie, przezroczyste tkaniny uszyte z cienkich nici, tkane splotem lnianym. Materiały te cechują się bardzo delikatną fakturą. Najczęściej są wytwarzane z bawełny, poliestru, jedwabiu i wiskozy.

 • Muśliny

  Lekkie, utkane z cienkich, luźno skręconych nici materiały o splocie lnianym. Wytwarzane są z bawełny, poliestru, wełny lub wiskozy. Mogą być białe lub pofarbowane na kolorowo. Tkaniny układają się bardzo miękko i są głównie stosowane jako firanki lub lekkie zasłony.

 • Woal

  Popularne, delikatne, półprzezroczyste tkaniny firankowe wykonane z wysokoskrętnych włókien poliestrowych lub bawełny o splocie płóciennym. Ze względu na łatwość modelowania i delikatność są materiałami bazowymi w każdej pracowni dekoracji okna. Doszywa się do nich różne taśmy, koronki lub gipiury.

 • Organza

  Połyskliwa, przezroczysta, nieco sztywna tkanina z bardzo cienkich nici wątku i osnowy. Tradycyjnie była wykonywana z przędzy jedwabnej, obecnie tkana ze 100% poliestru. Używana jest głównie do wyrobu firan gładkich lub kreszowanych. Inna nazwa - Organtyna.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 66 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 66 elementów