Materiały zasłonowe

Materiały zasłonowe doskonałe także na rolety, draperie, lambrekiny oraz kotary. Można ich użyć także jako materiałów tapicerskich. W ofercie naszego sklepu sprzedajemy materiały zasłonowe zarówno na metry jak i uszyte na miarę. Przy zakupie produktu szytego na wymiar możesz liczyć na profesjonalną pomoc w wymierzeniu okna oraz porady wykwalifik...

Materiały zasłonowe doskonałe także na rolety, draperie, lambrekiny oraz kotary. Można ich użyć także jako materiałów tapicerskich. W ofercie naszego sklepu sprzedajemy materiały zasłonowe zarówno na metry jak i uszyte na miarę. Przy zakupie produktu szytego na wymiar możesz liczyć na profesjonalną pomoc w wymierzeniu okna oraz porady wykwalifikowanych dekoratorów online. Jeśli to okaże się niewystarczające zapraszamy na wizytę w naszym sklepie stacjonarnym.

Więcej

Materiały zasłonowe Jest 115 produktów.

Podkategorie

 • Zaciemniające

  Materiałów zaciemniających używamy po to aby nasza zasłona całkowicie lub częściowo zaciemniła pomieszczenie. Możemy je sklasyfikować na dimout'y i blackout'y. Nieprzepuszczalność światła materiałów typu dimout waha się głównie w granicach 85-90%, natomiast blackout'y to tkaniny, które zatrzymują wszelkie światło. Swoje właściwości zazwyczaj zawdzięczają podgumowaniu na lewej stronie.

 • Przepuszczające

  Materiały przepuszczające światło są najczęściej stosowane jako dekoracje wnętrz w gospodarstwach domowych. Posiadają niezwykle szeroką gamę kolorystyczną, jak i różnorodną strukturę tkania. Przysłaniają promienie słoneczne w niewielkim stopniu.

 • Gotowe zasłony

  Produkty powystawowe, gotowe do sprzedaży z krótkim czasem realizacji.

 • Materiały na rolety

  Posiadamy w ofercie szycie rolet rzymskich na wymiar.

 • Dla dzieci

  Tkaniny zasłonowe z wzorem do pokoju dziecięcego, w przypadku poszukiwań tkanin gładkich zapraszamy do wyboru innej kategorii.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 115 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 115 elementów